Šeštadienis, 24 Rugpjūtis 2019  
 
 
Pagrindinis meniu
Apie mus
Naujienos
Projektai
Galerija
Draugai
Kontaktai
 
     
 
Apie mus

Viešoji įstaiga „Didelės galimybės“

VŠĮ „Didelės galimybės“ pagrindinis tikslas – našlaičių, globos namų vaikų, socialiai remtinų asmenų ir jaunimo užimtumo ir laisvalaikio organizavimas. Taip pat švietimo, kultūrinių, pramoginių ir muzikinių renginių Lietuvos jaunimui organizavimas su tikslu sudaryti galimybes pasirodyti visam talentingam jaunimui, o geriausiems iš jų suteikti progą lavinti savo sugebėjimus.

Istorija

Viešosios įstaigos „Didelės galimybės“ steigėjai jau nuo 2003 m. dalyvauja įvairių konkursų ir projektų, skirtų talentingiems vaikams, rengime. Bendradarbiaudami su Lietuvoje veikiančiomis prodiuserinėmis kompanijomis, organizavo talentingų vaikų paieškas ir atrankas taip norėdami padėti realizuoti save neatskleistiems talentams. Tokiose atrankose buvo rasti tokie talentai kaip šiuo metu Latvijoje dainininko karjeros sėkmingai siekiantis Igors ( TV3 realybės šou dangus dalyvis), daugkartinė nacionalinės Eurovizijos atrankos dalyvė, jau pristačiusi savo debiutinį albumą ir toliau sėkmingai siekianti dainininkės karjeros Mini-Me.

Vizija

VŠĮ „Didelės galimybės“  tiki, kad talentingas jaunimas nepriklausomai nuo jų socialinės padėties turi turėti galimybę lavinti savo sugebėjimus, atskleisti talentus, padedamas geriausių mokytojų, kurie gebėtų perduoti ne tik teorinę, bet ir savo praktinę patirtį, ir siekti savo tikslo – šokti, dainuoti ir vaidinti didžiosiose scenose, parašyti geriausias knygas, išleisti savo pirmąjį albumą.

Misija

VŠĮ „Didelės galimybės“ misija – suburti talentingą Lietuvos jaunimą bei Lietuvoje gerai žinomus žmones bendradarbiavimui, kuris ugdytų jaunimo menines kompetencijas.

 

 

  © 2010 Didelės galimybės. Visos teisės saugomos